درباره ما

خانم مهندس آبکار
کارشناس رسمی امور ثبتی

اینجانب نقشه بردار و کارشناس رسمی امور ثبتی با مدیریت گروه کارشناسان رسمی نقشه برداری و امور ثبتی تهران، با در اختیار داشتن اکیپ های مجرب و مجهز به تجهیزات روز نقشه برداری آمادگی خود را جهت انجام هرگونه خدمات فنی در زمینه تهیه انواع نقشه جهت ارائه به ارگانهای مرتبط با امور ثبت املاک و اراضی اعلام می دارم.

همچنین کارشناسان رسمی دادگستری – امور ثبتی گروه ما با دسترسی به کاملترین بانک اطلاعات نقشه های ثبتی ,در کمترین زمان و بالاترین دقت, اطلاعات سابقه ی ثبتی سندهای دفترچه ای قدیمی را استخراج و جانمایی موقعیت پلاک ثبتی را گواهی می کنند.

ضمنا پیگیری امور اداری و حقوقی مرتبط با پرونده های ملکی در تمام ادارات ثبت و سایر ارگانهای مربوطه تا به قطعیت رسیدن پرونده نیز توسط اکیپ مجرب کارپردازان ما پذیرفته می شود.

نقشه های نهایی با فرمت مورد قبول کارفرما و ارگان مربوطه (اداره ثبت، شهرداری، سازمان منابع طبیعی و جهاد کشاورزی و ..) ممهور به مهر کارشناس رسمی دادگستری و یا نظام مهندسی (طبق درخواست متقاضی) به اضافه فایل دیجیتالی (سی دی) ارائه می گردد.

لیست خدمات کارشناسی ما عبارتند از:

نقشه یو تی ام UTM – جانمایی پلاک ثبتی سند – سند تک برگی – نقشه برداری زمینی – وکالت امور ملکی – ارزیابی ملک – تفکیک آپارتمانها – فروش تجهیزات نقشه برداری – ماده ۱۴۷– تعیین تکلیف وضعیت سندی املاک و ساختمانهای بدون سند رسمی پیداکردن املاک گمشده – تفکیک و افراز اراضی پیاده کردن چهارگوشه ملک روی زمین– اجرای بر و کف ملک– نقشه برداری ساختمان کنترل سازه پایانکار – تصحیح سند تک برگی –

خانم مهندس آبکار کارشناس رسمی امور ثبتی:  09126140339

محدوده خدمات ما

به اطلاع می رساند محدوده ارائه خدمات نقشه برداری زمینی گروه کارشناسی ما استان تهران و حومه نهران (تهران بزرگ و استان البرز) می باشد. لذا خواهشمند است در صورتی که ملک شما در شهرستانها واقع شده است با کارشناسان رسمی منطقه و شهر خود تماس بگیرید. ضمنا تعرفه خدمات نقشه برداری در شهرستانها متفاوت از تهران است. خواهشمند است در مورد هزینه نقشه برداری ملک خود در شهرستانها از کارشناسان منطقه و شهر خود استعلام بگیرید.

خدمات مشاوره رایگان

خدمات مشاوره رایگان ما به صورت تمام وقت از طریق واتساپ امکان پذیر است. ضمنا اتصال به واتساپ ما از طریق نماد واتساپ ،در گوشه سمت راست پایین صفحه، قابل دسترسی است.

خانم مهندس آبکار کارشناس رسمی نقشه برداری: ۰۹۱۲۶۱۴۰۳۳۹