اطلاعیه ارائه خدمات کارشناسی غیرحضوری به دلیل شیوع ویروس کرونا

به اطلاع می رساند دفتر ما به دلیل فوت دو نفر از همکاران عزیزمان از ویروس کرونا تا اطلاع ثانوی تعطیل می باشد و از ملاقات حضوری متقاضیان معذوریم.

بنابراین هیچ گونه مراجعه حضوری مقدور نمی باشد و تمامی تعاملات شامل ارسال اسناد و مدارک از طریق واتساپ می باشد. دسترسی سریع به واتساپ ما از طریق نماد واتساپ در گوشه سمت راست پایین صفحه مقدور می باشد.

خدمات کارشناسی که نیاز به بازدید از ملک و انجام حضوری پروژه توسط نقشه بردار را دارد به طور کلی تعطیل می باشد اما خدمات کارشناسی که به صورت دورکاری قابل ارائه می باشد همچنان دایر است.

خدمات کارشناسی جانمایی پلاک ثبتی ، تعیین آدرس دقیق ملک، استخراج اطلاعات پلاک ثبتی ملک و سایر خدمات مشابه به دلیل اینکه نیاز به حضور کارشناس در محل ملک ندارد پذیرفته می شود.

روال کار به شرح زیر است:

پس از تماس تلفنی و شرح موضوع توسط متقاضی، مشخص می گردد که آیا خدمات کارشناسی مورد نیاز قابل انجام به صورت دورکاری می باشد یا خیر.

در صورتی که پروژه قابل انجام باشد ، اسناد و مدارک مورد نیاز به متقاضی اعلام می گردد تا در اسرع وقت نسبت به ارسال اسکن (یا عکس واضح) از اسناد و مدارک به واتساپ اقدام گردد.

پس از دریافت و بررسی اسناد و مدارک توسط کارشناسان ما، هزینه و زمانبندی متعاقبا اعلام می گردد.

در صورت موافقت و اعلام تمایل به انجام پروژه، قرارداد تنظیم و اسکن ممهور آن به واتساپ ارسال می گردد.

همانطور که در قرارداد نیز درج شده است: “در حال حاضربه دلیل شیوع ویروس کرونا کلیه خدمات به صورت دورکاری ارایه می گردد و نیاز به هیچ گونه مراجعه حضوری نیست. لذا واریز مبلغ پیش پرداخت به منزله قبول مفاد و شروع قرارداد می باشد.”

زمان شروع پروژه از تاریخ واریز پیش پرداخت می باشد.

پس از واریز پیش پرداخت تصویر فیش واریزی جهت بایگانی به واتساپ ارسال می گردد.

جهت رسمیت دادن به محاوره ها، کلیه اعلانات و توافقات و درخواست ها به صورت پیام به واتساپ ارسال و همچنین به تلفن همراه متقاضی پیامک می شود.

د رخدمات کارشناسی امور ثبتی مانند پروژه های جانمایی پلاک ثبتی، ارسال اسکن / عکس صفحات اول تا چهارم سند الزامی می باشد. لذا خواهشمند است قبل از ارسال مدارک، از کامل بودن صفحات و خوانا بودن تصاویر ارسالی اطمینان حاصل بفرمایید.

جهت رفاه حال متقاضی و کاستن از بیرون از خانه رفتن های غیرضروری، در صورتی متقاضی به پرینتر دسترسی ندارد نیازی به امضای متقابل قرارداد از طرف متقاضی نمی باشد. لذا واریز پیش پرداخت به منزله قبول مفاد قرارداد و تمایل به انجام کار توسط گروه کارشناسی می باشد.

پس از اتمام پروژه و آماده شدن نقشه یو تی ام جانمایی پلاک ثبتی و سی دی حاوی اطلاعات، پکیج کامل به آدرس اعلامی از طرف متقاضی و با هماهنگی قبلی با پیک خدمت متقاضی ارسال می گردد تا به هیچ گونه مراجعه حضوری و تردد نیاز نباشد.

به شما متقاضیان عزیز اطمینان کامل داده می شود که خدمات غیرحضوری ما بسیار دقیق ، بدون تاخیر و با بهترین کیفیت ارایه می شود. امیدواریم بتوانیم با همکاری شما در این شرایط سخت و نامتعارف کرونایی، خدمات غیرحضوری خود را ارایه دهیم تا هم پرونده های شما معطل نماند و هم ریسک بیماری را کاهش دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *