تعرفه تهیه نقشه یو تی ام UTM

هزینه تهیه نقشه یو تی ام UTM

تعرفه نقشه یو تی ام UTM بر اساس دقت و اطلاعات مورد نیاز اداره مربوطه تعیین می گردد. لذا لازم است جهت برآورد دقیق هزینه تهیه نقشه یو تی ام UTM تماس بگیرید تا علاوه بر دریافت مشاوره رایگان از قیمت نقشه یو تی ام UTM و مدت زمان مورد نیاز انجام پروژه استعلام بگیرید.

نقشه های یو تی ام UTM ما توسط کارشناسان رسمی دادگستری و نظام مهندسی با بالاترین دقت و  به فرمت استاندارد مورد قبول تمام ادارات ثبت، شهرداری ها، ادارت منابع طبیع، جهاد کشاورزی، ادارات آب و برق و به طور کلی تمام ارگانهای مرتبط با امور نقشه می باشد. نقشه نهایی علاوه بر اطلاعات مورد نیاز اداره مربوطه، اطلاعات اضافه بر نیاز جهت استفاده در آینده برای ارگان/سازمان بعدی را خواهد داشت به طوری که دیگر نیاز به نقشه برداری مجدد و تهیه نقشه از ملک نخواهید داشت. بنابراین در حفظ نقشه ی اصل دقت فرمایید و به تعداد کافی کپی برابر اصل جهت ارائه به ارگانها تهیه کنید که بتوانید اصل نقشه ممهور را نزد خود نگهدارید. همچنین لوح فشرده (سی دی) حاوی اطلاعات کامل همراه با نقشه به متقاضی ارائه می شود.

تهیه این نوع نقشه یو تی ام UTM نیاز به بازدید و برداشت زمینی از ملک با تجهیزات دقیق نقشه برداری دارد. بنابراین واریز پیش پرداخت قبل از شروع عملیات نقشه برداری الزامی است. 

خانم مهندس آبکار کارشناس رسمی نقشه برداری: ۰۹۱۲۶۱۴۰۳۳۹

نحوه پرداخت

هزینه تهیه نقشه یو تی ام UTM وضع موجود ملک در دو قسط ۱. پیش پرداخت ۲. تسویه حساب پس از آماده شدن نقشه نهایی پرداخت می شود و از نظر زمانی زیر یک هفته انجام می شود.

هزینه تهیه نقشه یو تی ام UTM جانمایی پلاک ثبتی در سه قسط پرداخت می شود:  ۱. پیش پرداخت ۲. اعلام موجود بودن اطلاعات پلاک ثبتی ۳. تسویه حساب پس از آماده شدن نقشه و اطلاعات نهایی و از نظر زمانی دو هفته کاری زمان می برد.

بنابراین با اطلاع‌ از نحوه و بازه زمانی پرداختها می توانید در مورد زمان شروع پروژه با توجه به شرایط مالی و زمانی خود تصمیم گیری بفرمایید.

همچنین بخوانید:

خانم مهندس آبکار کارشناس رسمی نقشه برداری: ۰۹۱۲۶۱۴۰۳۳۹